Search
nehbandan.info

محور زاهدان با مرکزیت نهبندان در اولویت توسعه راه‌های خراسان جنوبی است‌

به گزارش سایت جامع نهبندان، مهدی جعفری در دیدار با فرماندار نهبندان اظهار داشت: براساس سرشماری سال گذشته خانوارهای روستایی بهره بردار از راه روستایی به ۱۰۰ روستا کاهش یافته است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه این تعداد درگذشته ۱۱۸ روستا بوده است بیان کرد: درحال حاضر۲۰ روستای خراسان جنوبی فاقد راه استاندارد است.
جعفری گفت: در حال حاضر ده پروژه اصلی در بحث راه وجود دارد که یکی از آنها کریدور شرق کشور است که محور زاهدان ـ بیرجند با مرکزیت نهبندان در اولویت آن است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر سه پیمانکار در محدوده نهبندان و سربیشه در حال اجرای پروژه هستند افزود: ظرف سه ماه آینده حدود ۱۲ کیلومتر از این محور آسفالت می شود.
وی با اشاره به اینکه در بحث راه روستایی اولویت با پروژههای نیمه تمام است بیان کرد: به زودی عملیات اجرایی در۶ کیلومتر از محورهای روستایی شهرستان نهبندان آغاز می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: تعریض محور نهبندان– شهداد حد فاصل نهبندان و چاهداشی در اولویت این طرح ها است.
فرماندار شهرستان نهبندان در این دیدار خواستار تسریع در پروژههای مورد نظر و کیفیت بهتر راههای این شهرستان شد.
نظافت گفت: در بحث پیگیری اعتبارات برای شهرستان نهبندان برای اجرای پروژه های نیمه تمام و باند دوم نهبندان– بیرجند مساعدت خواهد شد.


کانال تلگرام سايت نهبندان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *